Vyklízení bytů

Pokud hledáte spolehlivou a rychlou službu vyklízení bytů v Plzni, Praze nebo kdekoliv v Čr, obraťte se na nás. Snažíme se vždy vyjít vstříc potřebám zákazníka a poskytnout vždy individuální řešení k vaší maximální spokojenosti.

+420 603 920 488 pechr@dokrabic.cz

Naše firma Dokrabic.cz nabízí profesionální vyklízení bytů v Plzni, Praze a po celé ČR. Zajišťujeme kompletní odvoz a ekologickou likvidaci nepotřebného nábytku, elektrospotřebičů, těžkých břemen a jakéhokoliv materiálu (stavební suť, objemný odpad, kovový odpad, komunální odpad atd.). Naši zkušení pracovníci pracují rychle a efektivně, aby byl váš byt vyklizen co nejdříve. Ušetříte tak svůj čas a cestu do sběrného dvora, skládku či starost s prodejem vybavení.

Specializujeme se na vyklízení bytů po zemřelých, vyklízení při změně nájemníka, před prodejem nebo po rekonstrukci. K vyklízení nabízíme full servis - rekonstrukci bytu, bourací práce, montáže, demontáže, vymalování, úklid a home staging bytu před jeho pronájmem či prodejem. Naši zákazníci si nás oblíbili pro naši profesionalitu, spolehlivost a rychlost.

Ceny za vyklízení bytů se liší podle velikosti a rozsahu práce. Pro zákazníky, kteří nechtějí platit za vyklízení, nabízíme kompenzační snížení ceny v případě prodeje interiérového nebo exteriérového vybavení. Můžete tak mít vyklizení celého bytu pouze za odvoz vybavení a materiálu. Nabízíme bezplatné ocenění vyklizení i výkupu vybavení. Cenovou nabídku můžeme udělat i online po zaslání fotografií.

Cena vyklízení bytů od 250 Kč / hodina

Vyklízení bytů po zemřelém

Potkala vás těžká životní situace a musíte řešit vyklizení bytu po zemřelém v rodině? Nemůžete se dostat k vyklizení vybavení bytu, protože na něj máte spoustu vzpomínek? Nechte tuto starost na nás, rádi vám s tím profesionálně pomůžeme a o vše se postaráme.

Od 250 Kč / hodina

Vyklízení půd a sklepů

Máte k bytu sklep nebo půdu? Postaráme se o vyklizení i těchto prostor. Máme rozsáhlý vozový park a technické nástroje, které nám umožňují zvládnout stěhování v náročných podmínkách a stěhování i těžkých břemen

Od 250 Kč / hodina

Home
staging

Díky našim dlouholetým zkušenostem vám můžeme nabídnout přípravu nemovitosti k prodeji či full servis a tím zvýšit hodnotu vaší nemovitosti. Vaši nemovitost připravíme k prodeji či pronájmu rychle a za přijatelné ceny.

Od 250 Kč / hodina

Vyklízení bytů zdarma za odvoz

V případě zájmu můžeme nabídnout kompenzační snížení ceny v případě prodeje interiérového nebo exteriérového vybavení bytu. Vždy se jedná o individuální nabídku poskytnutou po ukázce a ocenění vybavení. Ocenění poskytujeme bezplatně a bez závazků.

Bezplatné ocenění a vyklizení

Naším cílem je minimum Vašich starostí, kvalita a rychlost odvádění prací.

Ikona

Jsme vždy opatrný
při výkonu prací.

Ikona

Máme 17 let zkušeností
v oboru.

Ikona

Poradíme Vám jak
postupovat efektivně.

Ikona

Pracujeme rychle díky
zkušenému týmu.

Ikona

Máme vlastní vozový
a strojový park.

Vyklízení zdarma?

Máte-li zájem například o prodej starožitností, kontaktujte nás a domluvme se na nezávazné prohlídce. Nabídneme Vám výkup a nebo zprostředkování prodeje.

Bezplatné vyklizení a odvoz!

Jsme flexibilní

Na základě domluvy dokážeme pracovat
i o víkendech a svátcích.

Zavolejte, +420 603 920 488 nebo napište zprávu. pechr@dokrabic.cz Můžete se stavit. Navigovat

Dokrabic.cz s.r.o.


Luční 165/28, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň

IČO: 09494685

Datová schránka: k78i2yi

Reference & galerie

Ukázky zakázek, reference, zajímavosti a pohledy před a po.