Výkup starožitností

Potřebujete rychlý a výhodný výkup starožitností? Dokrabic.cz je vaše spolehlivá volba pro výkup starožitností v Plzni, Praze či celé Čr. S nabídkou nejlepších výkupních a zástavních cen. Pyšníme se také dlouholetými zkušenostmi v oboru.

+420 603 920 488 pechr@dokrabic.cz

Nabízíme výkup starožitností všeho druhu. Primárně starého nábytku, šperků, porcelánu, hodin, skla, obrazů, elektroniky, sportovního vybavení, vybavení domácnosti, hraček atd. Jsme schopni vykoupit i věci, které ostatní bazary vykoupit nechtějí a to za férové ceny.

Pokud stojíte o ocenění své starožitnosti, tak nám zašlete fotografie přes aplikaci WhatsApp ze všech stran i s detaily předmětu včetně štítků, značek, log a podobně na telefon +420 603 920 488. Můžete také na telefon volat či psát sms. Fotografie lze také zaslat na e-mail pechr@dokrabic.cz.

Pro starožitnost si po domluvě jsme schopni přijet až k vám nebo ji lze fyzicky ocenit a vykoupit na adrese Terezie Brzkové 942/15, 318 00 Plzeň 3-Skvrňany v naší prodejně, stačí ji pouze přinést.

Předběžné ocenění zdarma. Výkup starožitnosti za hotové.

Jaké všechny starožitnosti vykupujeme?

Vykupujeme starožitný porcelán, sklo, nábytek starší 80 let, obrazy, křesla, pohovky, komody, židle, gramofony, rádia, reproduktory, koberce, psací stroje, bižuterii, hodiny, hodinky, lustry, lampy, lampičky, staré hračky, houpací koně, panenky, kočárky, vánoční ozdoby, hrnce, formy na bábovku, váhy, staré žehličky, lívanečníky, svícny, mlýnky, umyvadla, paroží, trofeje, petrolejové lampy, fotoaparáty, staré sportovní vybavení, drahé kovy, použité zlaté a stříbrné šperky, starší umění, smaltované a plechové předměty, válečné a sběratelské předměty a další.
Dále vykupujeme nábytek z období funkcionalismu, socialismu, a nebo secese. Velmi často vykupujeme nábytek prezentovaný na známém veletrhu EXPO 58.

Starožitnosti vykupujeme fyzicky na adrese Terezie Brzkové 942/15, 318 00 Plzeň 3-Skvrňany nebo po telefonu +420 603 920 488.

Naším cílem je minimum Vašich starostí, kvalita a rychlost odvádění prací.

Ikona

Jsme vždy opatrný
při výkonu prací.

Ikona

Máme 17 let zkušeností
v oboru.

Ikona

Poradíme Vám jak
postupovat efektivně.

Ikona

Pracujeme rychle díky
zkušenému týmu.

Ikona

Máme vlastní vozový
a strojový park.

Vyklízení zdarma?

Máte-li zájem například o prodej starožitností, kontaktujte nás a domluvme se na nezávazné prohlídce. Nabídneme Vám výkup a nebo zprostředkování prodeje.

Bezplatné vyklizení a odvoz!

Jsme flexibilní

Na základě domluvy dokážeme pracovat
i o víkendech a svátcích.

Zavolejte, +420 603 920 488 nebo napište zprávu. pechr@dokrabic.cz Můžete se stavit. Navigovat

Dokrabic.cz s.r.o.


Luční 165/28, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň

IČO: 09494685

Datová schránka: k78i2yi

Reference & galerie

Ukázky zakázek, reference, zajímavosti a pohledy před a po.