Vyklízení nemovitostí

Pokud hledáte spolehlivou a rychlou službu vyklízení v Plzni, Praze nebo kdekoliv v ČR, obraťte se na nás. Snažíme se vždy vyjít vstříc potřebám zákazníka a poskytnout vždy individuální řešení k vaší maximální spokojenosti.

+420 603 920 488 pechr@dokrabic.cz

Naše firma Dokrabic.cz nabízí profesionální vyklízení nemovitostí nejen v Plzni a Praze, ale i po celé ČR. Specializujeme se na vyklízení všech typů nemovitostí od bytů, domů, chat, garáží, půd, sklepů až po komerční prostory, kanceláře, obchody a provozovny. Zajistíme kompletní odvoz a ekologickou likvidaci nepotřebného nábytku, elektrospotřebičů, těžkých břemen a jakéhokoliv materiálu (stavební suť, objemný odpad, kovový odpad, komunální odpad atd.). Naši zkušení pracovníci pracují rychle a efektivně, aby byla vaše nemovitost co nejdříve. Ušetříte tak svůj čas a cestu do sběrného dvora, skládku či starost s prodejem vybavení. Jsme schopni také poskytnou full servis včetně rekonstrukce, vymalování a úklidu nemovitosti s přípravou k prodeji či pronájmu.

Cena za vyklízení nemovitosti se liší podle velikosti a rozsahu práce. Pro zákazníky, kteří nechtějí platit za vyklízení, nabízíme kompenzační snížení ceny v případě prodeje interiérového nebo exteriérového vybavení. Můžete tak mít vyklizení celé nemovitosti pouze za odvoz vybavení a materiálu. Nabízíme bezplatné ocenění vyklizení i výkupu vybavení. Cenovou nabídku můžeme udělat i online po zaslání fotografií.

Cena vyklízení od 250 Kč / hodina

Vyklidíme i vaši nemovitost:

Naším cílem je minimum Vašich starostí, kvalita a rychlost odvádění prací.

Ikona

Jsme vždy opatrní
při výkonu prací.

Ikona

Máme 17 let zkušeností
v oboru.

Ikona

Poradíme Vám jak
postupovat efektivně.

Ikona

Pracujeme rychle díky
zkušenému týmu.

Ikona

Máme vlastní vozový
a strojový park.

Jsme flexibilní

Na základě domluvy dokážeme pracovat
i o víkendech a svátcích.

Zavolejte, +420 603 920 488 nebo napište zprávu. pechr@dokrabic.cz Můžete se stavit. Navigovat

Dokrabic.cz s.r.o.


Luční 165/28, Severní Předměstí, 301 00 Plzeň

IČO: 09494685

Datová schránka: k78i2yi

Reference & galerie

Ukázky zakázek, reference, zajímavosti a pohledy před a po.